Taastame sarniire, roolilatte ja turbosid!
Esmaspäev, 14 September 2009 23:14

Sarniiride taastamine.

Sarniire taastame 1-2 päevase ooteajaga. Levinumad automargid (Audi, VW) on meil olemas vahetusfondis - paigaldame Teile taastatud ja jätame vana endale. Kogemused näitavad, et taastatatud veermikudetailid peavad kauem vastu kui B grupi varuosad. Hinnad alates 23.- EUR sarniiri kohta. Ameeriklased ja keerulisemad tööd kuni 55.- EUR tükk, MB kahe otsaga lääbad kokkuleppel.

Taastame ka traktorite ja veomasinate rooliotsi, mida mujal ei tehta. Hinnad sõltuvad konkreetsest otsast.

 

Turbode taastamine.

Turbo vajab taastamist juhul kui võllil on pikilõtk või kui turbo laseb õli sisselaskekollektorisse, mis põhjustab tuulutuse ummistumist ja õlikulu (mootor suitseb). Taastamise käigus lihvitakse ja tasakaalustatakse võll, paigaldadakse uued puksid/tihendid. Hinnaklass 160 - 500.- EUR.

Roolilattide taastamine.


Roolilatt vajab taastamist siis, kui sisemise rooliotsa tolmukummid on roolivõimu õli täis, roolikarp lekib või roolilatis on lõtk. Taastamisel lihvitakse latt ja paigaldatakse uued simmerid/tihendid. Hinnad alates 300 EURi.

Torsioonvedrustusega tagasildade taastamine.

Kolme aasta kogemusega võime tõdeda, et taastatud detailid on võrreldavad originaalvaruosadega ja kindlasti paremad kui B varuosad. Kui on küsimusi või konkreetseid hinnasoove, siis küsige julgelt telefonil 56 502112 või e-mailil See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud.

Teie Autofix.ee

Autofix.ee